Украина наш дом

Створення політичного центру збройної боротьби російської опозиції — сторони підписали декларацію та затвердили символіку (ВІДЕО)

Підписання документа. Скріншот відео: kanaldom.tv

Легіон "Свобода Росії", Російський добровольчий корпус та Національна республіканська армія сьогодні, 31 серпня, підписали декларацію про співпрацю та створили спільний політичний центр, який очолив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов, передає кореспондент телеканалу "Дом".

У документі визначаються принципи діяльності російської збройної опозиції, яка веде війну з путінським режимом з обох боків фронту.

Також було проголошено єдину символіку збройного антипутінського опору — біло-синьо-білий прапор як символ спільної боротьби.

Учасник легіону "Свобода Росії", представники якого увійшли до складу нової організації, під час спілкування зі ЗМІ наголосив, що вони, члени легіону, вдячні українському народу, командуванню ЗСУ та особисто президенту Зеленському за "можливість зі зброєю в руках змити ганьбу, якою покрив себе народ Росії".

"Ще кілька місяців тому я перебував у Росії та спостерігав трагічні події в Україні по телевізору. Спочатку легіонерами стали військовослужбовці російської армії, які потрапили в полон і добровільно перейшли на бік України. У перші дні агресії РФ вони зрозуміли всю несправедливість та жах того, що вони були змушені робити. Вони побачили, як розбивається снарядами Харків, як жорстоко російське командування поводиться із мирними жителями. З допомогою родичів, налагодивши контакти з українським командуванням, вони отримали можливість перейти на бік України. Надалі до легіону потягнулися добровольці, громадяни Росії, російськомовні громадяни інших держав, які вважають своїм обов'язком захистити волелюбний народ України. Так було створено наш підрозділ. Ми дуже вдячні українському народу, командуванню ЗСУ та президенту Зеленському за те, що вони дали нам можливість зі зброєю в руках змити ганьбу, якою покрив себе російський народ. Для нас велика честь стояти сьогодні пліч-о-пліч поряд з українцями", — розповів учасник легіону з позивним "Цезар".

Нагадаємо, у Києві 31 серпня презентували політичний центр збройної боротьби російської опозиції. До його складу увійшли представники легіону "Свобода Росії", куди належать громадяни Росії, що воюють в Україні проти регулярних російських військ, Російського добровольчого корпусу та Національної республіканської армії. Очолив об'єднання російський політик, депутат Держдуми з 2007 до 2016 року Ілля Пономарьов. 

Прямий ефір