Украина наш дом

"Стоп війні!": жителі країн світу виходять на демонстрації на підтримку України (ФОТО, ВІДЕО)

Акція в Мельбурні. Скриншот відео: kanaldom.tv

У країнах світу тривають акції на підтримку України. Так, в австралійському Мельбурні понад 100 жителів вийшли на центральну площу міста з синьо-жовтими прапорами та антивоєнними плакатами, повідомляє "Дом".

Більшість людей були одягнені у вишиванки. У руках тримали плакати "Стоп російська агресія в Україні", "Стоп Путін", "Ні війні" та інші.

Подібні акції відбулися напередодні у всій Європі. Люди виходили на демонстрації у Берліні, Парижі, Празі, Лондоні, Гамбурзі, Будапешті та інших містах.

"На Замковій площі у Варшаві пролунав важливий голос української громади і польських друзів із закликом на підтримку України в умовах зростальної військової загрози та агресії зі сторони Росії. Дякуємо вам за єдність, підтримку і солідарність!", — йдеться у повідомленні Посольства України у Польщі.

А за сприяння міської влади Кракова у неділю 20 лютого, на знак солідарності з народом України, у блакитно-жовті барви українського державного прапора були підсвічені будівлі міста, повідомило Генеральне консульство України в Кракові.

Читайте також: З прапорами та закликами "Стоп Путін": у світі відбуваються акції на підтримку України (ФОТО)

Як повідомлялося раніше, у Москві силовики затримали вісьмох росіян, які вийшли до центру міста на поодинокі пікети. Люди протестували проти війни з Україною.

Прямий ефір