Украина наш дом

США зроблять усе, щоб Україна за столом переговорів з РФ мала сильні позиції, — Калан

Андреа Калан. Фото: kanaldom.tv

США та інші західні країни зацікавлені у перемозі України у російсько-українській війні. І вони докладатимуть усіх зусиль для встановлення миру. Про це сьогодні, 4 липня, в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA заявила офіційна представниця Держдепартаменту США Андреа Калан.

"США разом із нашими партнерами по НАТО працюють, щоб була безпека в Європі, щоб зміцнити систему безпеки в Європі. І кожна країна працює, щоб допомогти Україні в цій ситуації", — сказала вона.

Розглядаються різні варіанти надання Україні повоєнних гарантій безпеки.

"Існують різні теорії, різні ідеї про це. Те, що нам потрібно робити зараз, — це покласти край війні. Тільки це можна зробити через дипломатичні переговори. Усі партнери по НАТО, всі наші партнери в Європі та в усьому світі працюють, щоб це було. Триває процес. Нам треба зосередитися над тим, щоб разом ми могли гарантувати безпеку, і разом ми можемо це гарантувати й в Україні, і в усьому світі... Ми робитимемо все, що в наших силах, щоб дати Україні те, що потрібно для боротьби, і щоб дати Україні все, що потрібно, щоб коли настане час сидіти за стіл переговорів, щоб Україна мала найкращі позиції", — наголосила Калан.

Читайте також: Допомога США триватиме, допоки ми не покладемо край цій війні, — Держдеп

Прямий ефір