Украина наш дом

США працюватимуть з Україною проти агресії РФ — Байден про Крим

Джо Байден. Фото: radiosvoboda.org

Сполучені Штати Америки ніколи не визнають окупацію Криму та будуть разом з Україною протистояти російській агресії. Таку заяву сьогодні, 26 лютого, зробив президент США Джо Байден з нагоди сьомої річниці окупації Кримського півострова, повідомляє "Дом".

"Сім років тому сьогодні Росія порушила міжнародне право, норми, за якими сучасні країни взаємодіють одна з одною, а також суверенітет і територіальну цілісність сусідньої України, коли вдерлася до Криму", — зазначив Байден.

США підтримують Україну з самого початку російської агресії та будуть далі допомагати в протистоянні з РФ, запевнив американський лідер.

"У цю похмуру річницю ми знову підтверджуємо просту істину: Крим — це Україна. Сполучені Штати не визнають і ніколи не визнають передбачувану анексію півострова Росією, і ми підтримаємо Україну в її боротьбі з агресією. Ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб притягнути Росію до відповідальності", — заявив президент США.

Америка також продовжує шанувати мужність та надії учасників Революції Гідності, додав Байден.

Нагадаємо, сьогодні, 26 лютого, президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо заходів, спрямованих на деокупацію та реінтеграцію Кримського півострова.

Читайте також: Відстоювання суверенітету України — життєво важлива справа для Європи і США, — Байден

Прямий ефір