Украина наш дом

Смертей від вакцин в Україні немає, від коронавірусу вмирають сотні, — МОЗ (ВІДЕО)

Електронний COVID-сертифікат у "Дії". Фото: diia.gov.ua

В Україні, за даними Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), на сьогодні, 2 листопада, не було жодної смерті від застосування вакцин від COVID-19, інформує "Дом".

Від ускладнень коронавірусу лише минулої доби, 1 листопада, померло 700 людей. За даними МОЗ, понад 93% госпіталізованих із COVID-19 за останній тиждень не були щеплені.

Для тих, хто встиг вакцинуватися, але не може згенерувати COVID-сертифікат, уряд створив офлайн пункти допомоги. У столиці є вже дві такі точки: одна — на центральному залізничному вокзалі, інша — в одному із торгових центрів.

Крім цього, у додатку "Дія" вже можна згенерувати дитячий COVID-сертифікат для щеплених підлітків, а з наступного тижня цю функцію обіцяють спростити.

"Зараз ми трохи модернізуємо додаток і до кінця тижня, в наступному оновленні "Дії", після того, як ви вибиратимете позицію "Замовити ковідний сертифікат", у вас буде опція — замовити собі або замовити дитині, тобто все безумовно залежить від того, наскільки запит щодо дитини в системі буде доступний", — розповів перший заступник міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб.

Читайте також: В Україні можуть схвалити вакцинацію дітей віком від 12 років — думка експерта

Прямий ефір