Украина наш дом

Смерть мера Кривого Рогу — у слідства залишилося дві версії (ВІДЕО)

Самогубство чи доведення до самогубства — такі основні версії розглядає слідство у справі про загибель міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова. Про це сьогодні, 7 вересня, повідомив заступник начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Микола Батюк, інформує "Дом".

Версії вбивства або його інсценування не знайшли свого підтвердження.

"За результатами даних попереднього розслідування, зокрема судових експертиз, показань свідків, даних, отриманих під час слідчого експерименту, спростовані версії скоєння умисного вбивства Павлова та інсценування самогубства. Ці дві версії було спростовано", — сказав Батюк.

Він зазначив, що зараз одна з двох основних версій — самогубство, "вчинене з мотивів, які можуть бути пов'язані з особистим життям Павлова і його перебування на посаді мера".

"Також з огляду на особу потерпілого і його спосіб життя, слідство припускає версію доведення його до самогубства, з тих самих мотивів", — додав Батюк.

Читайте також: 4 версії поліції й думки оточення — як триває розслідування загибелі мера Кривого Рогу (ВІДЕО)

Нагадаю, криворізький міський голова Костянтин Павлов був знайдений мертвим 15 серпня. Тіло чоловіка з вогнепальним пораненням виявлено на веранді власного будинку. Поліція розглядала чотири версії того, що сталося.

Прямий ефір