Украина наш дом

Сколько человек сдали ВНО в Донецкой области, рассказали в ОГА

ВНО-2021. Фото: slovoidilo.ua

У Донецькій області зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2021 році склали 12 223 людини. Це дані за результатами основної сесії. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Тетяна Сідашева у програмі "Официальный разговор" телеканалу "Дом".

"В основній сесії взяло участь 12 223 особи, в 11 освітніх округах були задіяні 81 навчальний заклад, на базі яких проводилося саме тестування", — розповіла вона.

З 29 червня по 14 липня відбудеться додаткова сесія ЗНО, в якій зможуть взяти участь ті, хто з поважних причин був відсутній на основній сесії.

"Ми очікуємо і випускників з тимчасово окупованих територій. Хочу сказати, що випускники з тимчасово окупованих територій брали участь і в основній сесії", — додала Сідашева.

Водночас, зазначила вона, в основній сесії ЗНО цього року взяли участь менше людей з тимчасово окупованих територій, ніж минулого року.

"Ми будемо розуміти, наскільки їх було менше, коли відбудеться додаткова сесія. Коли ми підіб’ємо підсумки і буде видно конкретні результати серед тих, хто погодився на ЗНО і тих, хто безпосередньо приїхав", — розповіла Сідашева.

Повна версія інтерв'ю: Вступна кампанія на Донбасі — особливості та можливості: "Официальный розговор" з Тетяною Сідашевою

Раніше повідомлялося, що в пунктах пропуску з Росією прикордонники не будуть складати на абітурієнтів з ОРДЛО адмінпротоколи про порушення правил перетину кордону.

Прямой эфир