Украина наш дом

Шість "Точок-У" доставляють росіяни у бік Лисичанська — ситуація в місті від Гайдая (ВІДЕО)

Наслідки авіаудару в Лисичанську. Фото: dsns.gov.ua

Російські війська просуваються до Лисичанська. Але спроби ворога пройти вглиб міста були відбиті українськими військовими. Напередодні з Лисичанська вдалося евакуювати людей та підвезти гуманітарний вантаж. Про це сьогодні, 24 червня, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA.

"У Лисичанськ з боку Золотого і Тошківки просувається противник. І вони справді мають успіх на деяких позиціях. Але місто дуже складне саме по собі. Воно розтягнуте, з перепадами. Є великі підйоми, круті схили, є приватний сектор, є багатоповерхові будинки. Якщо Сєвєродонецьк розташований на рівній місцевості, площа якого лише 4 км на 4 км, то Лисичанськ дуже і дуже логістично розтягнутий, його ландшафт складний. Відповідно, дуже багато має бути позицій для оборони", — зазначив голова Луганської ОВА.

Він наголосив, що окупантам буде складно його швидко захопити. Але, враховуючи в рази переважаючі сили супротивника, це можливо.

"Російські війська дуже сильно тиснуть. Десь уже на околицях міста заходили ДРГ. Але спроби пройти вглиб міста були відбиті. Проте техніки у загарбників дуже багато. За нашою інформацією, з боку окупованого Старобільська виїхало в напрямку Лисичанська щонайменше шість "Точок У". Одна — це руйнівна сила, а водночас шість — це взагалі катастрофа", — сказав Гайдай.

Він також повідомив, що попри всю складність ситуації ще вдається евакуювати людей і підвозити гуманітарні вантажі.

"Наші заклики та спроби евакуювати людей — лише з однією метою: щоб було менше загиблих з боку мирного населення", — наголосив голова Луганської обласної військової адміністрації.

Раніше Гайдай заявив, що Збройним силам України доведеться відходити із Сєвєродонецька.

Прямий ефір