Украина наш дом

За допомогою рентген-сканера перевірятимуть багаж на КПВВ "Станиця Луганська" (ФОТО)

Устаткування на КПВВ. Фото: dpsu.gov.ua

У контрольному пункті в'їзду-виїзду (КПВВ) "Станиця Луганська" в Луганській області встановлено рентгенотелевізійні системи. З їхньою допомогою прикордонники швидше та безпечніше проводитимуть контрольні процедури. Також використання рентген-сканерів дозволить створити комфортніші умови для осіб, які перетинають лінію дотику. Про це сьогодні, 16 листопада, повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України, інформує "Дом".

Рентгенотелевізійні системи встановлені за підтримки програми розвитку ООН. Це пристрої нового покоління для перевірки багажу та малих вантажів. Вони оснащені рентгенівськими генераторами, детекторними модулями, механічними та конвеєрними конструкціями, а також комп'ютерною платформою зі спеціальною клавіатурою, моніторами та зручним інтерфейсом користувача. Опціонально в сканерах може бути встановлена допоміжна програма для напівавтоматичного виявлення вибухонебезпечних та наркотичних речовин, що є актуальним для недопущення переміщення через лінію дотику зброї, наркотичних речовин. Такі професійні системи добре підходять для безконтактної перевірки багажу, невеликого вантажу.

У ДПСУ нагадали, що "Станиця Луганська" — єдиний КПВВ, через який фактично здійснюється щодобова перепустка осіб. Усього за 10 місяців поточного року на цьому КПВВ прикордонники припинили 161 спробу переміщення заборонених предметів.

Устаткування на КПВВ. Фото: dpsu.gov.ua
Устаткування на КПВВ. Фото: dpsu.gov.ua

Читайте також: Рух через "Станицю Луганську" ще більше обмежили НЗФ — ситуація на КПВВ Донбасу

Прямий ефір