Украина наш дом

Розвідка Британії пояснила, навіщо Кремль активно обстрілює Харків

Наслідки удару по гуртожитку у Харкові. Фото: Facebook/ДСНС

Щоденно обстрілюючи Харків, російські окупанти намагаються змусити українських бійців тримати значні сили на цьому напрямку. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії в Twitter, інформує "Дом".

"Імовірно, вони (окупанти, — ред.) намагаються змусити Україну утримувати значні сили на цьому фронті, щоб запобігти використанню їх як сили для контратаки на будь-яких інших напрямках", підсумували в британській розвідці.

У Лондоні пояснили, що Харків, який розташований приблизно в 15 км від російської лінії фронту, постраждав, оскільки залишається в радіусі дії більшості видів російської артилерії.

"Залпові ракетні установки та загалом неточна місцева зброя спричинили спустошення у значних частинах міста", зазначають у розвідці.

Там наголошують, що російські сили відносно незначно утримують харківський сектор, але все ж таки "продовжують здійснювати локальні рейди та зондування українських сил".

Читайте також: Інформація про чоловіків в обмін на харчі: ворог вдається до нових методів мобілізації — подробиці від Гайдая

Прямий ефір