Украина наш дом

Розривають документи: про посилення примусової мобілізації на окупованій Луганщині повідомив Гайдай

Ілюстративне фото: donpress.com

Російські військові під час примусової мобілізації жителів окупованих населених пунктів Луганської області знищують їхні документи. Такі факти, зокрема, мали місце у місті Довжанську (раніше Свердловськ). Про це сьогодні, 23 серпня, повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай із посиланням на містян, інформує "Дом".

"Якщо під час "вилову" чоловік намагається пред’явити якійсь документи — відстрочку чи броню — їх розривають на місці. Іноді й паспорти", — повідомляє Гайдай.

За його словам, до таких методів ворог вдається, аби відновити боєздатність підрозділів і не допустити контрнаступу українських військових.

Також голова ОВА повідомив, що місцеві жителі на окупованих територіях відмовляються працювати на окупантів. За важку роботу місцевим пропонують мінімальну плату — 10 тис. руб. (близько 6 тис. грн). При цьому прибулим росіянам платять в 10-15 разів більше.

Щодо ситуації на фронті Гайдай повідомив, що упродовж доби відбито наступи ворога із чотирьох напрямків — повсюди противник зі значними втратами вимушений був відступити. За минулу ніч росіяни випустили по населених пунктах та укріпленнях українських військових 14 ракет, здійснили 7 обстрілів зі ствольної та реактивної артилерії, неодноразово застосовували авіацію.

Читайте також: Російські окупанти втратили в Україні за добу ще 150 своїх військових, — Генштаб ЗСУ

Прямий ефір