Украина наш дом

Російських військ біля українського кордону стане більше, — Міноборони (ВІДЕО)

Російські війська. Фото: Twitter

Вже цієї зими Російська Федерація може збільшити військовий контингент на кордоні з Україною. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, повідомляє "Дом".

За її словами, зараз даних, які б підтверджували ескалацію, немає. Російські війська на кордоні є, але їхня кількість суттєво не збільшилася.

"Біля кордону та на тимчасово окупованій території постійно дислокується близько 90 тис. осіб. Ця цифра то зменшується, то збільшується. Ми постійно цей рух спостерігаємо. І той рух, який ми спостерігаємо зараз — це не вперше. Це типовий рух. Ми керуємося інформацією розвідки. Нам слід очікувати у грудні та січні більше новин, ніж зараз. Розвідка зазначає, що саме в цей період планується збільшення контингенту", — повідомила Маляр.

Читайте також: 90 тис. військових РФ зосереджені на окупованих територіях та біля кордонів України, — розвідка (ВІДЕО)

Нагадаємо, 31 жовтня західні ЗМІ повідомили про те, що Кремль збільшив військову присутність поблизу України. Однак у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України не підтвердили інформацію про нарощування російських військ поблизу державних кордонів.

Прямий ефір