Украина наш дом

Російські силовики викрали кримчанина після обшуку, — правозахисники (ВІДЕО)

Сотрудник ФСБ. Фото: slovoidilo.ua

Працівники ФСБ викрали жителя окупованого Криму Ельдара Одаманова після обшуку в його будинку в Сімферополі. На сьогодні, 4 вересня, місце перебування кримського татарина поки невідоме, інформує "Дом" із посиланням на "Кримську солідарність".

Силовики увірвалися до помешкання кримського татарина рано-вранці 3 вересня. Нібито у справі, пов'язаній з вибухом у селі Перевальне, що стався тиждень тому. Вони вилучили техніку (2 ноутбуки, 2 телефони та 2 флеш-накопичувача) і забрали чоловіка з собою.

Увечері того самого дня його дружина Сафіє Мамутова написала заяву про викрадення в поліцію.

"З'їздила в центральний район до відділення поліції, і написала заяву про викрадення мого чоловіка, тому що з 9:30, як я почала обдзвонювати, я не маю жодних даних про його місце перебування", — розповіла вона.

Правозахисник Еміль Курбедінов намагається з'ясувати, де утримують Одаманова. У Сімферопольському і Залізничному райвідділах адвокату повідомили в чергових частинах, що такої людини у них немає, уточнили в "Кримській солідарності".

"Ми вважаємо, що є загроза його життю і здоров'ю. До теперішнього часу ніхто не знає, де він", — уточнив Курбедінов вранці 4 вересня.

Адвокат сім'ї Ельдара Одаманова Ліля Гемеджі розповіла, що на її запити щодо інциденту не реагують ні прокуратури, ні ФСБ.

"Протягом 12 годин і дружина, й адвокат намагаються добитися від правоохоронних органів інформації про місце перебування Одаманова Ельдара, але де він, досі не встановлено. Прокуратура не реагує, черговий прокурор не реагує, черговий ФСБ не реагує, ніякої інформації про те, де Ельдар Одаманов наразі, немає", — повідомила адвокат.

Читайте також: Жінки все частіше стають жертвами репресій в окупованому Криму (ВІДЕО)

Прямий ефір