Украина наш дом

Росія та Білорусь продовжили військові навчання — про ситуацію на кордоні розповіли у ДПСУ

Український прикордонник. Фото: dpsu.gov.ua

Українські прикордонники продовжують посилено нести службу на кордоні з Білоруссю. Ситуація там залишається контрольованою, зокрема на ділянці в межах Чорнобильської зони відчуження. Про це інформує "Дом" із посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

За інформацією відомства, в службовій діяльності враховується вся інформація, яка може впливати на стан охорони кордону. У ДПСУ не виключають переміщення техніки поряд з державним кордоном України в межах спільних військових навчань Білорусі та РФ.

"Проте прикордонні підрозділи пильно стежать за держрубежем, а також за діями на суміжній території. Для моніторингу працює патрульна авіація та застосовуються безпілотні літальні комплекси", — йдеться у повідомленні.

Наразі не фіксувалося порушення кордону військовою технікою з суміжної країни.

Крім того, ДПСУ закликає громадян перевіряти інформацію, яка нині активно поширюється на різних ресурсах, довіряти тільки офіційним джерелам інформації і просить зберігати спокій.

Читайте також: Близько 130 тис. військових: про ситуацію на кордонах України розповів заступник головнокомандувача ЗСУ

Нагадаємо, що РФ та Білорусь вирішили подовжити спільні військові навчання "Союзна рішучість-2022", які мали завершитися 20 лютого. Подовження так званих навчань вказує на те, що Росія шукає привід для агресії, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Прямий ефір