Украина наш дом

Америка завжди буде з нами, — Арестович про ризики запуску "Північного потоку-2" (ВІДЕО)

Алексей Арестович. Фото: apostrophe.ua

Єврокомісія отримала запит України про консультації з приводу угоди між США та Німеччиною щодо "Північного потоку-2". Про це в Брюсселі заявила представниця Єврокомісії Набіла Массралі, інформує "Дом".

Україна вимагає провести термінові консультації щодо енергобезпеки. Зазначається, що заяву вже почали розглядати.

В ексклюзивному коментарі телеканалу "Дом" радник української делегації в Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович наголосив, що Вашингтон продовжує підтримувати Україну.

"Америка завжди буде з нами. 400 млн доларів ми повинні отримати тільки цього року, тільки військової допомоги. Я думаю про те, що ми можемо говорити про те, що: перше — ми не занижуємо бар'єр впевненості в тому, що США й Україна — тісні геополітичні союзники. І США стоять на варті незалежності України. Завжди її підтримують", — резюмував Арестович.

Раніше Милованов заявив, що на Україну чекають економічні втрати в разі запуску "Північного потоку-2", однак за умови вибудовування ефективної зовнішньої політики та розвитку економіки Київ впорається із ситуацією. 

Нагадаємо, уряди США та Німеччини оприлюднили спільну декларацію, в якій виклали позицію щодо завершення будівництва "Північного потоку-2". Документ спричинив багато критики, зокрема з боку України.

Прямий ефір