Украина наш дом

РФ стягує до окупованого Криму строковиків з Москви та Санкт-Петербурга, — розвідка

Ілюстративне фото: gur.gov.ua

Військові комісаріати столичної та Ленінградської областей, зокрема Москви та Санкт-Петербурга, отримали вказівки масового призову на військову службу місцевих жителів. Про це свідчать дані ГУР МО, передає "Дом".

"Призваними під час прихованої мобілізації "москвичами" та "пітерцями" будуть комплектуватися військові частини дислоковані в Криму", йдеться в повідомленні.

З метою доукомплектування військових частин ЗС РФ, дислокованих на території окупованого Криму, та посилення оборони Кримського півострова командувачем Південного військового округу генералом армії Дворніковим Олександром Володимировичем (т. зв. "сирійським м'ясником") було ухвалено рішення відправити до окупованого Криму 1200 військовослужбовців строкової служби.

За даними розвідки, цим військовослужбовцям не пропонують підписувати контракт, що може свідчити про економію коштів та небажання виплачувати всіх визначених законодавством РФ надбавок.

"1200 військовослужбовців строкової служби будуть служити та помирати під ударами українських військ та від рук "партизанів" за зарплату строковика, а це близько 5 тис. рублів (близько 82 доларів США). Економія державних російських коштів також відбудеться і завдяки невиплаті компенсації у разі загибелі військовослужбовців, адже участь строковиків у бойових діях Російська Федерація заперечує", підсумували в Головному управлінні розвідки.

Читайте також: Кулеба пропонує запустити спецпрограму для військових РФ, які більше не хочуть воювати в Україні

Прямий ефір