"Рани на тілі України — рани кожного з нас": історії учасників бойових дій на Донбасі показали у Маріуполі (ФОТО)

У Маріуполі Донецької області до Дня захисників та захисниць України відкрили фотовиставку "Цілісність". Її авторка — відома фотографиня з Києва Зоя Шу. Епіграф виставки — "Рани на тілі України — рани кожного з нас". Про це інформує "Дом" із посиланням на пресслужбу Маріупольської міської ради.
Авторка з цим циклом перемогла цьогоріч на міжнародному фотоконкурсі The Prix de la Photographie у Парижі. До Маріуполя привезла 10 робіт, деякі з яких виставляються вперше.
На них зображені рани військових, які вони отримали під час бойових дій на сході країни. Кожне фото — складна історія людей, які пішли захищати кордони держави.
"Рік тому я побачила хлопця з протезом. У нього на нозі було тату гербу Чернігова. Тоді у мене промайнула думка, що війна зачепила усі регіони, але ми дуже рідко про це думаємо. Тоді я почала фотографувати хлопців з різних регіонів, щоб показати, що ранами вкрита вся Україна", — поділилася Зоя Шу.







Виставка триватиме до 14 жовтня у "Вежі". Вхід вільний.
Читайте також: Активізувалися бойові дії, зросла кількість жертв: доповідь голови СММ ОБСЄ щодо Донбасу
Як повідомлялося раніше, до Дня захисників та захисниць України "Укрзалізниця" призначила 15 додаткових поїздів. Вони курсуватимуть від 12 до 18 жовтня.