Украина наш дом

Провести місцеві вибори на Донбасі поки неможливо, — висновки ОДА

Фото: Донецкая ОГА

Вибори до місцевих рад вздовж лінії зіткнення на Донбасі поки що провести неможливо, оскільки немає гарантій безпеки. До такого висновку дійшли глави Донецької та Луганської областей спільно з представниками правоохоронних органів.

Про це повідомляє телеканал "Дом".

Фото: Донецька ОДА

"Детально обговорили безпекову ситуацію на Донеччині та Луганщині та зазначили у протоколі, що у зв’язку зі здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливо забезпечити стовідсоткову безпеку громадян під час організації підготовки та проведення відповідно до Виборчого кодексу України місцевих виборів 28 березня 2021 року", — написав очільник Донецької ОДА Павло Кириленко в Facebook.

Фото: Донецька ОДА

Восени минулого року жителі 18 територіальних громад не обирали місцеву владу через загрози безпеки. Там нині діють військо-цивільні адміністрації. Центральна виборча комісія пропонувала призначити вибори на 28 березня.

Читайте також: Україна готова до виборів на Донбасі, якщо ситуація стабілізується, — Гайдай (ВІДЕО)

Нагадаємо, до переліку громад, де мають відбутися місцеві вибори, входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського і Покровського районів Донецької області та 8 — Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Прямий ефір