Украина наш дом

Противник, втративши плацдарм на правому березі, провалить свою стратегічну задачу, — Грабський про південний фронт (ВІДЕО)

Сергій Грабський. Фото: rbc.ua

Якщо Збройним силам України вдасться вийти на правий берег Дніпра в районі Херсона та на довжині берега, то вони дуже ускладнять виконання бойових завдань російськими окупаційними військами в районі Херсонської та Запорізької областей на лівому березі Дніпра, бо виходи з Криму будуть перекриті. Про це сьогодні, 30 серпня, в ефірі телеканалу  FREEДОМ сказав військовий експерт Сергій Грабський, інформує "Дом".

На його думку, це матиме ефект доміно, коли оборона противника просто складеться, що матиме не лише військове, а й політичне значення.

https://youtu.be/VqN_2niqLLE

"Противник, втративши плацдарм на правому березі, просто провалить свою стратегічну задачу, а саме прорив у районі Миколаєва, Одеси з виходом на Придністров'я та Молдову. Це буде певною катастрофою для Росії, тому що фактично все, для чого вона вела цю війну, починала цю війну, вона втратить", — каже Грабський.

За його словами, це фактично означатиме повернення до стану, яке було на 23 лютого 2022 року.

"Звичайно, говорити про те, що Росія досягне якоїсь перемоги у цій війні, вже буде безглуздо. Це було зрозуміло вже 2 березня цього року, проте ми просто спостерігаємо послідовність виконання цих завдань на сьогодні. Тому так, ситуація на півдні у разі успішних дій українських військ може кардинально змінити ситуацію на лінії фронту", — констатував Сергій Грабський.

Читайте також: День контрнаступу: за минулу добу ЗСУ ліквідували 450 окупантів і вертоліт

Прямий ефір