Украина наш дом

Президент України зустрівся з міністром оборони США — головне (ВІДЕО)

Владимир Зеленский. Скриншот видео: kanaldom.tv

Угоду про стратегічні засади оборонного партнерства підписали Україна і США сьогодні, 31 серпня. Документ став результатом зустрічі міністра оборони Сполучених Штатів Ллойда Остіна і президента України Володимира Зеленського, який знаходиться у Вашингтоні з офіційним робочим візитом, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

Під час зустрічі глава української держави висловив співчуття у зв'язку із загибеллю в Афганістані американських солдатів.

"Прийміть мої глибокі співчуття. Ми прекрасно це розуміємо. Наші українські військові були поруч з вашими військовими в Афганістані, допомагали один одному, допомагали іншим людям. Сотні, тисячі людських життів було врятовано та евакуйовано на батьківщину", — сказав Зеленський.

Також президент зазначив, що Київ цінує підтримку США в питанні вступу України до НАТО, а також у протидії агресії Росії й підтримці територіальної цілісності України.

"Відстоюючи нашу незалежність, наш суверенітет, нашу територіальну цілісність, і протидіючи окупації сходу України, тимчасовій окупації українського півострова Крим, я радий, що у нас є підтримка з боку наших стратегічних партнерів — Сполучених Штатів Америки", — акцентував Зеленський.

Прямий ефір