Прем’єра "Тихого вечора": команда проєкту розповіла про залаштунки шоу

Гаріпова, Карагодін, Кравець. Фото: kanaldom.tv

На телеканалі "Дом" стартував новий проєкт під назвою "Тихий вечір". Прем’єра відбулася увечері суботи, 3 грудня. Ведуча програми Олена Кравець, креативний продюсер Юрій Карагодін, креативна продюсерка та сценаристка Наталія Гаріпова розповіли у "Ранку Вдома" про те, на кого орієнтований формат, як в одній програмі поєднали розмову з Кулебою та ліфтерами, і чому шоу має терапевтичний ефект.

Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.

Вітаємо з прем'єрою! Як все пройшло? Які відчуття залишилися після першого етеру?

Кравець: Збулася моя мрія. Я багато разів відмовлялась від таких програм, а тепер я зрозуміла, що не хочу відкладати життя на потім.

Проєкт покликаний надихати людей жити повноцінним життям.

Здається, нашій команді все вдалося.

Карагодін: Я впевнений в тому, що комусь ця програма принесе позитивні емоції, додасть впевненості та віри у те, що ми все здолаємо. 

Гаріпова: Найголовніша функція нашої програми —  показати, що тепер немає зірок зі своїми райдерами, піарниками, вимогами. Тепер усі українці виконують надважливі задачі, бо всі працюють на перемогу. Зіркою можна вважати військового, ліфтера, рятувальника, електрика.

Про що програма та на кого вона орієнтована?

Кравець: Це лейт найт шоу (Late night show — це порівняно новий жанр журналістики, який зародився в Америці й став надзвичайно популярним у багатьох країнах, — ред.). Формат знайомий багатьом. Щоправда, ми його адаптували до наших реалій.

У назві "Тихий вечір" відображена вся філософія. Це затишок. Нам не треба когось грати, ми залишаємось собою, зустрічаємо гостей в студії й спілкуємося з ними на різні теми. Ми взяли вектор на світло. Радітиму, якщо цей проєкт буде життєствердним і матиме терапевтичний ефект.

Нам всім не завадить трохи затишку і спокою. Щобільше, цей проєкт доводить нашим ворогам, що ми повноцінно житимемо. Попри те, що нас хочуть залишити без світла і води, що нас хочуть взагалі знищити. Здається, це болісний інформаційний та психологічний удар для ворога.

Карагодін: Зазвичай у таких шоу є лише одна мета — розважальна. Ми ж намагаємось не лише розважити людей, а й надихнути їх, підтримати. Тобто є гумор, іронія, але є й надія та підтримка.

Хто був у вас в гостях?

Кравець: У нас було інтерв'ю з Девідом Леттерманом. Фанатію від його шоу, і коли мені довелось з ним спілкуватися, я не вірила, що це відбувається зі мною.

Карагодін: В ефір програми пішло лише чотири хвилини розмови, а запис інтерв'ю тривав сорок хвилин. Олена спочатку запитала Леттермана про те, які б він поставив питання їй. Бо ж, за словами президента України, у нас кожен — президент. Леттерман розійшовся і напевне хвилин десять розпитував Олену про все на світі. Ми вже не знали, коли він зупиниться. Леттерман проявив неабияку цікавість до України, погодившись на цю розмову.

Кравець: Він, як батько жанру лейт найт шоу, мав би почати цю історію. Ми хотіли, щоб людина такого масштабу і такого великого серця нас "благословила". Потім був ведучий Денис Христов. Після нього прийшов Дмитро Кулеба — міністр закордонних справ. Ще був один таємний гість та ліфтери. Був також Сергій Бабкін, який поставив музичну крапку, виконавши акустичну версію "Заповіту" Шевченка. Вірш поклав на музику Боба Марлі. Вийшло класно. 

Коли можна дивитися "Тихій вечір з Оленою Кравець" на телеканалі "Дом"?

Кравець: Щосуботи після двадцятої дивіться нас у вечірньому ефірі телеканалу "Дом". Можна переглянути пізніше, якщо не встигли, на YouTube-платформі телеканалу.

Олено, а як виглядає твій тихий вечір вдома?  

Кравець: Мій тихий вечір — це тоді, коли я вкладаю дітей і спокійно читаю їм казку. Після чого ми з чоловіком п'ємо чай і розмовляємо про все на світі. Зранку намагаємось продовжувати жити попри все. Насправді тихі вечори вони в нас були й ще обов'язково будуть.

Читайте також: "Мамо, а росіяни напали на нас, тому що їм не подобалось, що ми класно живемо?": Олена Кравець розповіла про те, як її син сприйняв війну

Прямий ефір