Украина наш дом

Повернення додому надає сил: Людмила та Іван одружилися у проєкті "Дочекаюсь"

Героїня нового випуску проєкту "Дочекаюсь" — 48-річна Людмила Невідома. На початку повномасштабного вторгнення Росії жінка опинилася в окупації. Згодом була змушена залишити свого нареченого, дім, дітей та звичне життя і виїхати за кордон. Аби нарешті здійснити свою мрію і стати дружиною Людмила повернулася в Україну. Разом із ведучою Лілією Ребрик героїня програми підготувала довгоочікувану зустріч-весілля у вигляді сюрпризу.

Вісім років тому киянка Людмила розлучилася. Має 28-річну доньку і двох синів 25 та 13 років. До війни викладала плавання у столичній гімназії. Зізнається, що дуже любить дітей і прагне привчати їх до здорового та активного способу життя. Наразі серце Людмили належить 44-річному Івану. Познайомилися онлайн та закохалися з першої ж зустрічі. Чоловік має трьох доньок 22, 17 та 10 років. Тож на двох Людмила та Іван мають шестеро дітей, ще й одного онука. Пара планувала весілля у лютому 2022 року, проте свято довелося відкласти — у Людмили померла мати. А потім почалася війна.

Життя в окупації

24 лютого Людмила зустріла в Києві. Одразу вирішила поїхала з дітьми на дачу. Коли там раптово зникло світло і мобільний зв'язок, жінка зрозуміла — вони опинилися в окупації. Іван так і не встиг доїхати до коханої. 

Запас води та продуктів був обмежений. Вмивалися та мили руки снігом, діти постійно хотіли їсти, згадує ті страшні три тижні жінка. Виїхати з окупованого села Людмила змогла лише у другій половині березня, коли облаштували переправу через зруйнований Ірпінський міст.

Людмила Невідома

Колишня однокласниця Людмили на початку березня евакуювалася до Німеччини, тож запропонувала подрузі приїхати до неї. Так героїня випуску та її 13-річний син Артем опинилися у німецькому Саарбрюккені.

За легендою проєкту "Дочекаюсь", старша донька Людмили, Тетяна, виграла організацію весілля в івент-агенції — влітку 2022-го їй хлопець зробив пропозицію. Вона попросила Івана допомогти їй з кількома передвесільними справами.

Підказка №1. "Тренер"

Оскільки Людмила викладала у гімназії, у неї збереглася теніска з написом "тренер". Її Іван добре знає. Кофтину віддали інструкторці, яка вчить кататися на роликах.

Тетяна попросила Івана привести її сина на роледром, аби хлопчик спробував стати на ролики. Тут його зустріла Лілія Ребрик та камери, ніби з івент-агенції. 

На теніску на тренері чоловік уваги не звернув.

Підказка №2. Місце першої зустрічі

Познайомилися Людмила та Іван онлайн, а зустрілися вперше у столичному ТРЦ Gulliver. Сюди Лілія Ребрик привезла Івана, аби забрати весільне вбрання для молодих. 

На запитання, чи був він тут раніше, чоловік відповів ствердно, але зайві деталі повідовляти не захотів.

Підказка №3. Сорочка

Своєму коханому Людмила часто купує предмети одягу. Цього разу вона обрала для Івана білу сорочку. Жінка сподівалася, що побачивши такий подарунок, він згадає, що зазвичай сорочки йому дарувала кохана.

За легендою, цю сорочку підготували для "нареченого" Людмилиної доньки. Проте Іван сорочку оцінив — сказав, що подобається, і що вона схожа на ті, що йому купувала Людмила.

Підказка №4. Марса Алам, Єгипет

Весільний одяг та обручки Лілія з Іваном віднесли до нареченої Тетяни додому. У під'їзді команда проєкту "Дочекаюсь" спеціально повісила оголошення про відпочинок у Марса Аламі. Адже саме тут Іван із Людмилою полюбляють проводити відпустку.

Чоловік про єгипетський відпочинок із коханою згадав. Підказка спрацювала.

Підказка №5. Фісташкові троянди

Троянди фісташкового відтінку — улюблені квіти Людмили. Тож якщо Івану доведеться купувати саме такі квіти, він точно згадає про неї, впевнена жінка.

Сталося не так, як гадалося. Коли Іван з Лілією Ребрик прийшли до квіткової крамниці за весільним букетом, на фісташкові квіти чоловік не звернув увагу. Пропонував обрати білі троянди, напевно, через те, що готувався все ж таки до весілля Тетяни. Але Лілія Ребрик м'яко наполягла на фісташкових.

Підказка №5. ЗАГС №1

Одного разу, гуляючи на ВДНГ, Іван із Людмилою жартома зробили селфі на фоні ЗАГСу №1. Розіграли друзів, ніби вони вже одружилися. Але сьогодні тут, за легендою, має відбутися весілля доньки Людмили.

Будівлю Іван згадав і розповів, як колись був тут із коханою.

Зустріч

Лілія Ребрик передала Іванові білу сорочку, мовляв, все переплутали і вона насправді для нього. Тож парадно одягнений Іван відвів наречену-Тетяну до вівтаря, де, як він гадав, вона вийде заміж за свого хлопця. Аж ось, з-за куліс з'являється Людмила. У весільній сукні і неймовірно щаслива від довгоочікуваної зустрічі з коханим.

"Оце ви всі знали, так?" — посміхаючись, питає Іван.

Тут же пара одразу і одружилася.

Попередні випуски "Дочекаюсь":

Дивіться проєкт "Дочекаюсь" з Лілею Ребрик на каналі "Дом" щочетверга о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір