Украина наш дом

Допомогти вакцинувати мешканців у ОРДЛО запропонувала Україна, — Арестович

Вакцинация. Фото: kanaldom.tv

Українська сторона у Тристоронній контактній групі (ТКГ) запропонувала допомогу у вакцинації від коронавірусу мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Однак Росія не підтримала цю ініціативу. Про це у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом" розповів речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович.

"Прозвучала неформальна поки що, на рівні теорії пропозиція з нашого боку. Враховуючи катастрофічну ситуацію з COVID-19 на окупованих територіях, що російські окупанти не можуть впоратися з лікуванням наших громадян, була пропозиція допомогти їм вакцинуватись — або на КПВВ, або аж до того, щоби запустити наших медиків туди", — повідомив Арестович.

За його словами, ця пропозиція "не знайшла уваги з боку Росії".

"Ось така у них турбота про громадян, яких вони вважають своїми, і яких вони масово морять COVID-19, з яким вони не в змозі впоратися, колячи свою вакцину "Супутник" як воду. А це ж кілька мільйонів людей, які перебувають у заручниках, де ставлять медичні та соціальні експерименти. Те, як вони поводяться з нашими громадянами, — це трагедія XXI століття", — резюмував він.

Повна версія інтерв'ю: Карти "Ощадбанку" для ВПО та застосування Bayraktar на Донбасі: "Взгляд с Банковой" з Олексієм Арестовичем

Прямий ефір