Украина наш дом

Політика Росії на нашій землі — не що інше, як геноцид громадян України, — Денісова

Людмила Денісова. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні Україна знову бореться зі спробами руйнування української незалежності: військовою агресією та окупацією значної частини території суверенної держави. Про це заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook, сьогодні, 27 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів, інформує "Дом".

За її словами, голодомор — одна з найжахливіших трагедій у світовій історії та болюча рана в серці кожного українця.

"Мільйони невинних жертв є постійним нагадуванням про загрозу режимів, які зневажають права і свободи людини. Тоталітарна комуністична влада свідомо пішла на злочин проти людяності та намагалася знищити українців як націю, викорінити нашу мову та культуру. Ми продовжуємо відстоювати власні права та свободи своїх громадян, адже політика РФ на нашій землі — це не що інше, як геноцид громадян України, винищення їхнього етнічного та національного духу", — написала Денісова.

Пані омбудсман зазначила, що тому Україна та весь світ мають пам'ятати "про страшну ціну, яку заплатив наш народ у 1932-1933 роках, аби трагедія ніколи не повторилася".

Читайте також: Ми є нацією, яку не можна підкорити навіть тотальним голодом, — Зеленський

Нагадаємо, щорічно в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів. Сьогодні, 27 листопада, в державі та багатьох інших країнах світу відбудуться пам'ятні заходи.

Прямий ефір