Переможним дублем відкрили міжнародні змагання двоє українських стрибунів

Українські спортсмени Ярослава Магучіх і Андрій Проценко відкрили сезон міжнародних змагань зі стрибків у висоту перемогами в UdinJump Development.

Змагання відбулися в італійському місті Удіне, інформує "Дом" з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

Спочатку жіночі змагання в Удіне виграла Ярослава Магучіх. Вона з першої спроби подолала висоту у два метри. Українка забезпечила собі перемогу на висоті 1,96 м, яку з трьох спроб не подолала італійська спортсменка Алессія Трост.

Для Магучіх турнір в Італії став другим у нинішньому сезоні та першим за кордоном. На початку січня вона виграла "Різдвяні старти" у Києві, повторивши рекорд України зі стрибків у висоту у приміщенні — 2,02 м.

Перемогу в Італії відсвяткував і українець Андрій Проценко. Для нього це були перші змагання у новому сезоні. Спортсмен став єдиним, хто подолав висоту у 2,28 м. Вже у статусі переможця він спробував подолати планку у 2,32 м, але поки що йому це не вдалося.

"Приємно, що в Удіне був український переможний дубль. Це підтверджує статус України як висотної держави", — прокоментував головний тренер збірної України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник.

Нагадаємо, українська біатлоністка Анастасія Меркушина успішно виступила на першому старті чемпіонату Європи в містечку Душники-Здруй (Польща) та здобула срібну медаль.