Украина наш дом

Пластикові картки для отримання COVID-тисячі почали видавати банки — як отримати

Ілюстративне фото: bbc.com

В Україні деякі банки почали видавати пластикові картки для отримання 1000 грн за пройдений повний курс вакцинації від коронавірусу в межах програми "єПідтримка". Такі карти вже можна отримати в "Альфа-Банку" та Monobank, повідомили у пресслужбах фінустанов, інформує "Дом".

В "Альфа-Банку" карти почали видавати сьогодні, 10 січня. Їх можуть оформити нові клієнти, для яких недоступне оформлення цифрової карти. Для цього необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення банку.

Клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластикову картку на початку лютого дистанційно — замовивши доставку "Новою поштою" — або звернувшись безпосередньо до відділення.

Після отримання пластикової картки користувач має зайти до програми "Дія", у розділі "Послуги" натиснути "єПідтримка". Далі необхідно надіслати заявку на отримання коштів, а для виплати 1000 грн обрати картку "Альфа-Банку".

Клієнти Monobank зможуть отримати пластикові картки від завтра, 11 січня. Для цього потрібно встановити останнє оновлення додатку Monobank, там оформити віртуальну картку "єПідтримка" або відкрити вже існуючу, і в меню картки вибрати "Випустити пластикову картку". Пластикову картку відправлять "Новою поштою".

Раніше повідомлялося, що в Україні заявки на отримання 1 тис. грн за вакцинацію подали понад 6,1 млн осіб. За три тижні дії програми українці вже витратили 638 млн грн.

Прямий ефір