Підсумки 4 січня: візит Борреля, НС на Донеччині та газові протести в Казахстані (ВІДЕО)

Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель розпочне візит до України з поїздки на Донбас. Надзвичайну ситуацію у зв'язку зі скороченням подачі води оголошено у Торецьку Донецької області. В Україні дозволили вводити бустерну дозу вакцини від COVID-19 людям, яким понад 60 років. У Казахстані протестують через ціни на газ. А в Лондонському зоопарку розпочався щорічний облік тварин. Про ці та інші події сьогодні, 4 січня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Глава європейської дипломатії розпочне візит до України з Донбасу. Озвучені Жозепом Боррелем цілі — зняти напругу та запобігти погіршенню ситуації на російсько-українському кордоні. Поїздка триватиме з 4 до 6 січня. Докладніше — у сюжеті.

Надзвичайну ситуацію оголошено у Торецьку Донецької області. Викликана вона скороченням подачі води. Аварія сталася поблизу непідконтрольної Україні Горлівки в останніх числах грудня. Подача питної води скоротилася вдвічі. Більше — у репортажі.

Друга річниця епідемії COVID-19. Всесвітня організація охорони здоров'я два роки тому вперше опублікувала інформацію про те, що у китайській провінції Ухані зареєстровано випадки інфікування коронавірусом. Про те, як хвороба змінила життя людей, — у наступному репортажі.

Українські розвідники тренуються поблизу Криму. Військові неподалік адміністративного кордону навчаються давати відсіч ворогові на ближній дистанції. Серед іншого, відпрацьовують раптовий напад на об'єкт для захоплення документів та зразків озброєння. Докладніше — у матеріалі "Дому".

У Станиці Луганській вакцинуються жителі ОРЛО. Щодня у двох пунктах вакцинації роблять щеплення близько 70 людей, половина з них — мешканці окремих районів Луганської області, непідконтрольних Україні. Один із пунктів вакцинації розташований поблизу КПВВ (контрольного пункту в'їзду-виїзду) "Станиця Луганська". Про це — у репортажі.

Десятки тисяч людей вийшли на газові протести в Алмати — найбільшому місті Казахстану. Виступи в країні не припинилися після того, як влада пообіцяла значно знизити ціни на пальне для одного з регіонів. Це лише посилило невдоволення казахів. Більше подробиць — у сюжеті.

У Лондонському зоопарку розпочався щорічний аудит тварин. Рахують усіх — від левів та тигрів до колонії мурах. Як відбувається аудит — у заключному сюжеті випуску.

Ці та інші події 4 січня — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:15 Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель відвідає Україну із робочим візитом.
  • 03:19 Українські розвідники провели навчання поблизу адмінкордону з окупованим Кримом.
  • 03:55 В Україні засудили представника НЗФ за участь у терористичній групі чи терористичній організації.
  • 05:02 Надзвичайну ситуацію у зв'язку зі скороченням подачі води оголошено у Торецьку Донецької області.
  • 07:41 COVID-19 в Україні: як змінилося життя людей за 2 роки пандемії.
  • 11:46 Близько двох тисяч людей пройшли сьогодні в обидві сторони через КПВВ "Станиця Луганська" попри складні погодні умови.
  • 15:05 Кримінальне провадження відкрито за фактом обвалення стіни в офісній будівлі в Харкові.
  • 15:53 Газові протести в Казахстані продовжуються навіть після того, як уряд пішов на поступки протестувальникам.
  • 18:08 Від левів та тигрів до колонії мурах: щорічний облік тварин здійснюють у Лондонському зоопарку.
Прямий ефір