Украина наш дом

Оборона ДАП зламала плани Росії: президент вшанував пам'ять "кіборгів"

Фото: ОП

16 січня в Україні — День пам’яті "кіборгів", які захищали Донецький аеропорт (ДАП) з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Пам'ять полеглих бійців вшанував президент України Володимир Зеленський. Він переконаний, що оборона Донецького аеропорту остаточно зламала плани Росії із захоплення України.

Про це президент написав у Facebook, інформує канал "Дом".

"Героїчна оборона Донецького аеропорту остаточно зламала плани Росії із захоплення України. Це виглядало, як диво, коли наші люди витримували навіть після того, як почав "здаватися" бетон, — зазначив Володимир Зеленський. — Але жодного дива — це відображало закономірність. Бо українці довели, що рубіж свободи народів у Європі тепер — по східному кордону нашої держави, і на захід його вже ніхто й ніколи не відтисне".

Глава держави нагадав, що саме за стійкість, безстрашність і незламність захисників Донецького аеропорту назвали "кіборгами", але вони були лише людьми, які показали всім, як це — тримати оборону навіть у меншості, "вгризатися в бетон, але не відступати".

Читайте також: РФ може в один день зникнути з ОРДЛО, – Саакян (ВІДЕО)

"Пам'ятаємо наших героїв, живих та полеглих, і дякуємо за їхній подвиг — за символ того, що ми обов'язково вистоїмо і здобудемо перемогу, — резюмував президент. — І над Донецьким аеропортом знову замайорить синьо-жовтий прапор України".

Раніше Володимир Зеленський заявив, що Україна "рішуче засуджує безпрецедентне насильство проти Конгресу США".

Прямий ефір