Украина наш дом

НЗФ блокують рух у 5 дорожніх коридорах — як люди перетинають КПВВ на Донбасі

КПВВ на Донбасі. Фото: dpsu.gov.ua

Незаконні збройні формування (НЗФ) продовжують повністю блокувати рух на п'яти з семи дорожніх коридорів. Щоденно пропуск через лінію дотику здійснюється лише через контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Станиця Луганська". Про це сьогодні, 27 листопада, за підсумками тижня повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України (ДПСУ), інформує "Дом".

Разом із цим усі КПВВ відкриті для пропуску громадян. Вони функціонують щоденно від 08:00 до 16:00.

За даними українських прикордонників, за тиждень інтенсивність перетину лінії дотику у "Станиці Луганській" збільшилась на 4%.

"Всього за зазначений період через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 8 234 особи, а на контрольовану територію — 8 509 осіб", — йдеться у повідомленні.

А навпроти КПВВ "Новотроїцьке" у Донецькій області, НЗФ, як і раніше, здійснюють пропуск тільки окремих громадян двічі на тиждень — у понеділок та п’ятницю. У ці дні лінію дотику в контрольному пункті перетнули 398 осіб та 86 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини, водночас 258 осіб та 60 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Читайте також: Нова послуга на КПВВ "Станиця Луганська" доступна для людей, які прямують з ОРЛО (ФОТО)

Як повідомлялося раніше, після того, як НЗФ зняли нібито карантинні обмеження на пропуск, КПВВ у Станиці Луганській щодня перетинають 2 тис. осіб.

Прямий ефір