Украина наш дом

Новий водогін проєктують на Донеччині — деталі розповів Кириленко (ВІДЕО)

Павел Кириленко. Фото: dn.gov.ua

На Донеччині збудують новий водогін, який допоможе покращити системне водопостачання на всій підконтрольній Україні території регіону. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко у коментарі телеканалу "Дом".

За словами Кириленка, проєктування водопроводу завершиться навесні, вже підписано договір. Приблизна вартість проєкту — 6,5 млрд грн.

Очільник ОДА наголосив, що у зв'язку з будівництвом нового водогону, водопостачання тимчасово непідконтрольної частини області не припиниться.

"Проблеми із водопостачанням є. Водопостачання території Донецької області, згідно з технологією, передбачає, що воду закачують на підконтрольній території, далі водогін заходить на тимчасово непідконтрольну територію області, а після вода знову виходить на підконтрольну територію, на південь Донеччини. Сталість водопостачання із будівництвом додаткового каналу не зміниться. Водопостачання на тимчасово непідконтрольну територію буде відбуватися в обов'язковому порядку", — розповів Кириленко.  

Він наголосив, що після деокупації та реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій регіону, там також розпочнеться ремонт водогону задля підвищення якості послуги та ресурсу.

Читайте також:Як розв'язують проблему водопостачання Донеччини — про проєкти, суми та терміни розповів Кириленко (ФОТО)

Прямий ефір