Украина наш дом

"Миколай приймає друзів": святкове містечко відкрили біля ОПУ (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 17 грудня, на Банковій біля Офісу президента України розпочав роботу святковий ярмарок "Миколай приймає друзів". Там уже запалили ялинку. Новорічно-різдвяне містечко відкрив главу держави Володимир Зеленський разом із першою леді Оленою Зеленською, повідомляє "Дом".

Ялинка там прикрашена у золотисто-червоних відтінках. Підсвічені й інші ялинки. На території містечка розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, інсталяції-ангели та новорічні фотозони.

Усі охочі можуть прийти покататися, подивитися на ялинку, а також купити каву та чай у встановлених ярмаркових будиночках.

Під час відкриття президент поділився, що Новий рік святкуватиме у родинному колі.

"Новорічний настрій? Мені здається, не вистачає трішечки снігу... А настій? Я бачу люди посміхаються. Це вже є такий момент. І 19 грудня, Святий Миколай, і в принципи всі різдвяні та новорічні свята, всіх вітаю, до речі, дуже теплі, сімейні", — сказав Зеленський.

Під час того, як президент з дружиною оглядали святкове містечко, з ними могли сфотографуватися жителі столиці.

Містечко працюватиме до середини січня.

Про те, який настрій в українців, і чи подобається їм містечко — дізнайтесь на відео:

Читайте також: Підсумки 17 грудня: підтримка світової спільноти, обшуки у Криму та подарунки дітям Донбасу (ВІДЕО)

Нагадаємо, святкова експозиція у Музеї костюма та стилю у Києві через моду показує нерозривний зв'язок України з Європою та розповідає про традиції святкування Нового року.

Читайте також: "Живі концерти" українських зірок готує "Дом" для глядачів до Нового року (ВІДЕО)

Прямий ефір