Ніколи не можна здаватися: про свій шлях до олімпійської медалі розповіла Алла Черкасова (ВІДЕО)

Алла Черксасова. Фото: noc-ukr.org

Представниця жіночої вільної боротьби Алла Черкасова завоювала бронзову медаль — сьому нагороду України на Олімпіаді в Токіо. Вільною боротьбою львів'янка почала займатися в 14 років, була призеркою на чемпіонатах світу та Європи, проте справжній успіх до неї прийшов ближче до 30 років, інформує "Дом".

У 2018-у році Алла Черкасова стала чемпіонкою світу, а вже через рік виграла континентальну першість. Вона зазначає: боротьба сильно загартовує характер.

"Основне те, що ніколи не можна здаватися. Іноді не все виходить з першої спроби у нас. Ми робимо одну, другу, третю спробу. Якщо ти віриш в це, ти обов'язково цього досягнеш. Не можна здаватися дуже легко", — говорить Черкасова.

Перша олімпійська спроба Алли Черкасової у Ріо-2016 принесла їй 11 місце. Пройти наступний олімпійський цикл допомагав чоловік і тренер Олексій Мельник, брат Ірини Мерлені — першої олімпійської чемпіонки України в жіночій вільній боротьбі.

Привезти з Токіо медаль Алла Черкасова пообіцяла своєму 8-річному сину Ігорю. Він теж займається вільною боротьбою і напередодні Олімпіади записав для мами мотиваційне і дуже зворушливе відео.

Після такої підтримки Черкасова просто зобов'язана була завоювати медаль.

Алла Черкасова. Фото: noc-ukr.org

У боротьбі за "бронзу" в категорії до 68 кг українка поклала на "туше" олімпійську чемпіонку Ріо, японку Сару Досьо.

"На Олімпійських іграх виграти у японки, у чинної олімпійської чемпіонки, це дуже великий тріумф! Як мені сказав брат, ця "бронза" для нас — ціною в три золотих нагороди", — прокоментувала Ірина Мерлені, олімпійська чемпіонка 2004 року.

Для Алли Черкасової це був останній шанс завоювати олімпійську медаль: на Ігри в Парижі, які відбудуться в 2024 році, вона їхати не планує.

Нагадаємо, в активі збірної України вже є сім медалей Олімпіади — 1 срібна і 6 бронзових.