Украина наш дом

Незламні: переселенка з України варить і продає мило у Словаччині

Натуральне мило. Фото: kanaldom.tv

У Словаччині багато українців знайшли прихисток від війни. Звісно, вони не можуть сидіти склавши руки у чужій країні, тож мусять працювати. Переселенка з Рівного Ангеліна варить мило з натуральних інгредієнтів та ефірних олій. Секретом виробництва є додавання глини або вугілля. Більше про незламну українку дізнавайтеся у "Ранку Вдома".

Рівнянка Ангеліна у рідному місті мала невеликий бізнес. Жінка вже понад сім років займалася миловарінням. Згодом почала виготовляти креми, шампуні та іншу косметику. Уся продукція з натуральних інгредієнтів та ефірних олій. У мило майстриня додає вугілля чи глину, які мають антибактеріальні властивості. 

У Рівному в жінки було кілька магазинів. Бізнес процвітав і розвивався. Коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, жінка покинула країну. Взяла двох неповнолітніх дітей, максимум інгредієнтів для миловаріння та поїхала до друзів у Словаччину. Ангеліна осіла в місті Нітра й продовжила улюблену справу.

Перші три місяці Ангеліна щодня варила мило у своїй майстерні. Коли продукції було достатньо, то українка почала шукати клієнтів.

"Мені допомогли друзі. Вони дали мені приміщення під майстерню. Потім я почала думати, як продавати продукцію. Словаччина має безплатні сайти з оголошеннями. Використовуючи автоматичний перекладач, я публікувала оголошення. Трохи писала про мила у соцмережах. До речі, у мене двадцять три види мила", — розповідає Ангеліна.

До свого мила Ангеліна додає різні квіти. Гарно оформлені пакунки клієнти розбирають на подарунки, дехто — бере мило собі.

Ще про життя українців в інших країнах:

Прямий ефір