Украина наш дом

Нерухомі рахунки закриває "Ощадбанк" — кому потрібно пройти верифікацію

"Ощадбанк". Фото: oschadbank.ua

"Ощадбанк" закриє нерухомі рахунки, операції за якими не здійснювали протягом трьох років і більше. Щоб уникнути цієї ситуації, власникам таких поточних і депозитних рахунків пропонується відвідати відділення фінустанови для актуалізації ідентифікаційних даних і здійснення верифікації, а також отримання коштів. Про це повідомляє пресслужба банку, інформує "Дом".

Відвідати банк потрібно до 30 вересня з паспортом і документом про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.

Якщо клієнт не звернеться до "Ощадбанку", то:

  • банк змінить облік залишків коштів на таких рахунках та обліковуватиме їх як нерухомі вклади;
  • банк вважатиме, що клієнт таким чином дав згоду на розірвання договору відповідно до ч. 2 ст. 1075 Цивільного кодексу України та закриття рахунку;
  • такі дії будуть вважатися згодою клієнта на застосування щомісячної комісії та її сплати шляхом утримання із суми нерухомого вкладу.

Читайте такожЯк працює "Ощадбанк" на Донбасі: "Официальный разговор" з начальницею Донецького облуправління Світланою Івенко

Раніше повідомлялося, що до 1 жовтня 2021 року переселенці зможуть користуватися платіжними картками "Ощадбанку", термін дії яких спливає.

Прямий ефір