Украина наш дом

Наша незалежність, наша перемога стануть найкращим ушануванням пам'яті всіх, хто загинув у цій війні, — Зеленський

Ілюстративне фото: Костянтин і Влада Ліберови, Арсен Петров

Збереження незалежності України й перемога у війні з російським агресором стануть найкращим ушануванням пам’яті полеглих захисників. На цьому сьогодні, 29 серпня, у День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, наголосив президент України Володимир Зеленський, інформує "Дом".

"Наш народ ніколи не забуде кожного й кожну, хто бореться за Україну, хто віддав за неї своє життя. І наша пам'ять — це не все, що в нас є. Наша незалежність, яку ми збережемо й передамо нашим дітям і онукам, наша перемога, яка обов'язково буде, стануть найкращим ушануванням пам'яті всіх, хто загинув у цій війні. Герої живуть вічно!" — написав глава Української держави.

Нагадаємо, День пам’яті 29 серпня встановлено на згадку про одну з найтрагічніших сторінок українсько-російської війни та сучасної історії України. Цього дня у 2014 році контрольовані Кремлем підрозділи підступно розстріляли українських бійців, які погодженим коридором виходили з оточення під Іловайськом Донецької області. Символом цього дня є квітка соняха.

Прямий ефір