Украина наш дом

На Запорізькій АЕС на 19 серпня Росія готує провокації — подробиці від української розвідки

Запорізька АЕС. Фото: gur.gov.ua

У п'ятницю, 19 серпня, росіяни готують провокацію на території Запорізької АЕС. Про це сьогодні, 18 серпня, повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, інформує "Дом".

"Окупанти оголосили несподіваний "вихідний" на Запорізькій атомній станції. 19 серпня на ЗАЕС перебуватиме тільки оперативний персонал. Всім іншим співробітникам вхід буде закрито. Також відомо, що представники "Росатому", які останнім часом постійно перебували на станції, терміново залишили територію об'єкта", — йдеться в повідомленні розвідників.

Також в ГУР МО зазначили, що Міністерство оборони РФ оголосило про підготовку "теракту" з боку ЗСУ.

"В повідомлені йдеться, що під час візиту в Україну генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша готується резонансна провокація, щоб звинуватити РФ в техногенній катастрофі. В підготовці теракту росіяни очікувано звинувачують українську владу", — акцентували в розвідці.

В Головному управлінні розвідки додали, що враховуючи кількість зброї, яка наразі перебуває на території атомної станції, а також неодноразові провокативні обстріли, є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті.

Читайте також: Росія може втратити контроль та допустити вторинний вихід радіації на ЗАЕС, — Іжак

Прямий ефір