Украина наш дом

На тлі успіхів ЗСУ ворог намагається тимчасово заморозити конфлікт: учасників інформкампанії назвали в РНБО

Ілюстрація: ЦПД/telegram

Упродовж тижня, що минає, російська пропаганда через іноземних спікерів та медіа повідомляла про "марність підтримки України Сполученими Штатами Америки". Про це сьогодні, 14 серпня, йдеться у звіті Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки та оборони України, інформує "Дом".

В інформаційній кампанії, зокрема, брали участь наступні спікери й медіа:

  • співзасновник групи Pink Floyd Р. Уотерс в інтерв'ю CNN, який звинуватив президента США Джо Байдена у тому, що він не намагається вмовити президента України Володимира Зеленського сісти за стіл перемовин із Росією. Також співак додав, що НАТО "спровокував" Путіна на війну з Україною.
  • Американський журналіст Б. Свонн, який наполягає на тому, що "американці даремно платять за демократію в Україні", а санкції проти РФ не діють.
  • Видання The American Conservative, яке опублікувало матеріал експерта Д. Бендоу, відомого риторикою, що співзвучна пропаганді РФ. Бендоу наголошує, що заклики Володимира Зеленського про визнання РФ державою — спонсором тероризму "лише ускладнюють перемовини з Кремлем".

У Центрі протидії дезінформації резюмують, що на тлі успіхів Збройних сил України ворог намагається тимчасово заморозити конфлікт, змусивши Україну сісти за стіл перемовин на вигідних для Москви умовах.

Читайте також: Іноземні спікери, які просувають наративи російської пропаганди — список від РНБО

Прямий ефір