Украина наш дом

На Київщині "розквітла Україна" з червоними маками: як виховують маленьких патріотів

Розквітла Україна. Фото: kanaldom.tv

Патріотів України можна знайти навіть у дитячих садочках. Так, у дошкільному закладі "Рушничок" на Київщині педагогічний колектив створив та розмістив на паркані квітучу Україну. Мапу зроблену з підручних засобів прикрасили оригінальними червоними маками. Вони символізують відродження та перемогу України, йдеться у сюжеті "Ранку Вдома".

Освітяни створили яскраву інсталяцію та прикрасили паркан дошкільного навчального закладу червоними маками. Коли українські захисники здолають російського агресора, наша держава відродиться та розквітне, як ці маки, каже авторка проєкту Оксана Герасимчук.

"Карта України зроблена з пластикових мішків, нарізаних смужками. Кожна квітка позначає обласні центри України. Деякі маківки підписані. Це ті міста, які найбільше постраждали під час війни. Маки зробили з пластикових пляшок і пофарбували їх. На роботу пішло два дні. Над втіленням ідеї працював майже весь колектив навчального закладу", — розповідає Оксана Герасимчук.

Щоб підтримати українських бійців, у дитячому садку виготовляють окопні свічки. Віск, парафін, гофрований картон та бляшанки приносять небайдужі мешканці громади. На фронт вже передали понад тисячу таких свічок. До кожного пакунка у садочку додають листівки у формі сердець та обереги, зроблені руками малечі.

З початком повномасштабного російського вторгнення співробітники дитячого садка "Рушничок" ні на день не полишали дошкільний заклад. Чергували, волонтерили, тримали зв'язок зі своїми вихованцями, підтримували і батьків, і дітей. Нині садок оживає та поступово наповнюється дзвінкими дитячими голосами.

Читайте також:

Прямий ефір