Украина наш дом

"Ми заплатили дуже велику ціну за право бути українцем": ZLATA OGNEVICH розповість про свою найзаповітнішу мрію

ZLATA OGNEVICH. Фото: kanaldom.tv

У суботу, 26 листопада, гостею програми програми "#Муз_Оборона" на телеканалі "Дом" стане ZLATA OGNEVICH. Артистка розповість про виступи перед військовими і відвідини жителів звільнених міст та сіл, поділиться спогадами про початок війни, розкаже, які цілі в творчості зараз ставить на перший план і яка її найбільша мрія.

Імʼя ZLATA OGNEVICH відоме чи не кожному українцю. Співачка на сцені вже 10 років. За цей час встигла підкорити чимало майданчиків, випустити десятки хітів і представити Україну на "Євробаченні-2013", де посіла 3-тє місце. ZLATA OGNEVICH зізнається, 24 лютого 2022 року її життя розкололося на "було та стало".

"Зараз ми всі переживаємо історичний момент. Так, він дуже важкий, але ми є свідками дуже важливих історичних подій. Я хочу побачити, як розвалиться російська імперія — це моя велика мрія! Це мрія не лише українців, а й всіх людей, які за свободу, за життя і за розвиток… Ми заплатили дуже велику ціну і продовжуємо її платити за свою свободу, за право жити в Україні і бути українцем. Я дуже хочу, щоб ми пам’ятали, яку про цю ціну. І щоб ми зберегли Україну і зробили її процвітаючою країною", — говорить ZLATA OGNEVICH.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі "Дом".

Прямий ефір