Украина наш дом

"Мріє вбити Путіна": блогерка Аліна Шаманська розповіла про ідеального чоловіка та про недитячу мрію 5-річного сина

Алина Шаманская. Фото: kanaldom.tv

Українська блогерка і телеведуча Аліна Шаманська дала відверте інтервʼю Олегу Борисову. У підкасті "Олега френди" зірка розповіла, чим займається в Америці, куди мігрувала під час війни та зізналася, чи планує повертатися в Україну.

Аліна Шаманська приїхала в Україну зі США, куди тимчасово переїхала після початку війни. Там блогерка активно працює на підтримку ЗСУ та займається волонтерством. Під час розмови в ефірі підкасту "Олега френди" зізналася, що "ідеальним чоловіком сьогодення" для неї є воїн ЗСУ. Проте 5-річний син Аліни — теж чудовий претендент на цю роль.

"Артурчик — найкращий чоловік! Він каже, що вб'є Путіна. Мені здається, якщо б мій син був дорослим, я б його не втримала вдома — він вже був би в ЗСУ. Він мені часто каже: "Мама, закинь мене до Путіна, я хочу його вбити". Він це візуалізує і мріє про це, адже дуже хоче додому", — поділилася Аліна Шаманська.

Навіть перебуваючи в безпеці, Аліна не відгороджується від українських реалій, зізнається — у США не вимикає оповіщення про повітряну тривогу і вся її родина знає, коли Україні загрожує небезпека.

"Син теж розуміє все те, що відбувається на батьківщині. Коли я приїхала сюди, він просив мене показати зруйновані будинки, постійно питає, чи все добре зі мною, чи не прилітали ракети. Перший раз він взагалі просив мене не летіти в Україну — боявся, щоб зі мною нічого не трапилося, сказав: "Хочу, щоб у мене була жива матуся". Це все просто до мурашок і до сліз", — розповідає блогерка.

Коли розпочалася війна, Аліна Шаманська відразу відверто розповіла синові про те, що відбувається. Вона не могла брехати дитині про те, що в Україні вбивають людей. Родина перебуває в Америці вже вісім місяців, і це не схоже на банальний відпочинок. Також блогерка прокоментувала хейт у свій бік, стосовно виїзду з країни:

"Не можу назвати це хейтом. Багато хейту прилітає за Руслана, мого чоловіка. 90% всього багна, яке ллється на мене — через нього. Але я вважаю, що він сам має відповідати за свої вчинки. А щодо мене — це не хейт, а інше — я бачу, що дівчатам сумно, коли я не з ними. Коли я в Україні, їм, наче, спокійніше", — говорить Аліна Шаманська.

За словами гості підкасту "Олега френди", її приїзди в Україну говорять про одне — вона дуже мріє повернутися додому.

"Мене тягне в Київ так, що неможливо передати словами! Я вже зрозуміла, що війна в рази важче переживається, коли ти там. Тут навіть під повітряну тривогу та страшні новини мені якось легше. Я бачу, людей, життя, що щось відбувається. А за кордоном я постійно себе гризу, бо далеко від людей, але ж я рятую сина. Я безумовно повернуся додому, бо жодна Америка, яку я дуже люблю, не замінить мені моїх людей! Люди — це перше, що творить країну", — розповіла блогерка.

Читайте також: Про україномовний альбом, відповідальність та розлучення: інтерв'ю з Надею Дорофєєвою

Прямий ефір