Украина наш дом

Моніторинг кордону з РФ — Україну підтримали 36 країн ОБСЄ

Дмитро Кулеба. Фото: kanaldom.tv

36 країн висловили підтримку Україні в ухваленні проєкту рішення Ради міністрів ОБСЄ щодо моніторингу за українсько-російським кордоном. Про це сьогодні, 2 грудня, у Стокгольмі під час пленарної сесії міністрів закордонних справ країн-учасниць Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) заявив очільник МЗС України Дмитро Кулеба, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

Очільник МЗС України подякував країнам за приєднання до України в ухваленні проєкту рішення Ради міністрів ОБСЄ щодо українсько-російського кордону.

Кулеба наголосив, що Росія систематично перешкоджає роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та продовжує агресію проти України. Відмови у допуску на тимчасово окуповані частини Донбасу, блокування патрулів фіксувалися, зокрема, напередодні міністеріалу ОБСЄ.

Читайте також: Україна у фокусі уваги міністеріалу ОБСЄ — заяви учасників (ВІДЕО)

Нагадаємо, у столиці Швеції з 1 грудня триває щорічна зустріч міністрів закордонних справ країн-учасниць Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). У ній беруть участь делегації 57 країн. Швеція приймає нинішню зустріч міністрів закордонних справ, оскільки наразі головує в ОБСЄ.

Сьогодні держсекретар США Ентоні Блінкен провів зустрічі з міністрами закордонних справ України та Росії – Дмитром Кулебою та Сергієм Лавровим.

Читайте також: Підсумки 2 грудня: ухвалення бюджету-2022, питання Криму на міністеріалі ОБСЄ та закриття кордонів через "омікрон" (ВІДЕО)

Прямий ефір