Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики відбувся у Києві (ВІДЕО)

Ukraine International Cup-2021. Фото: stellazakharova.com.ua

У Києві відбувся міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021. Його провели в Палаці спорту, повідомляє "Дом".

У змаганнях взяли участь 19 країн. Щорічні змагання, засновані олімпійською чемпіонкою Стеллою Захаровою, проводяться з 2002 року.

Організатор змагань Стелла Захарова зазначила, що 19 країн-учасниць у період пандемії — це величезний успіх.

"Що найважливіше, приїхали одні з найкращих гімнастів. Це італійці, французи, наша команда, чемпіони світу, Європи", — додала вона.

Українські гімнасти вибороли командну першість серед чоловіків. Командну першість серед жінок виборола Франція. Українки посіли друге місце.

Змагання провели за кілька місяців до Олімпійських ігор в Токіо, тому вони є хорошою підготовкою до Олімпіади.