Украина наш дом

"Мені писало багато військових": співак LESAN розповість про натхнення для нових пісень у програмі #Муз_Оборона

Співак LESAN. Фото: kanaldom.tv

У неділю, 4 грудня, до студії програми #Муз_Оборона на телеканалі "Дом" завітає молодий український співак і автор пісень LESAN. Артист виконає відразу дві пісні, які написав за час повномасштабного вторгнення Росії в Україну, та відверто розповість, як війна змінила його життя.

Свій творчий шлях LESAN почав із виконання каверів, а згодом став писати пісні на продаж, брав участь у шоу "Співають всі!". Свій сольний проєкт музикант розпочав після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, адже не міг мовчати про те, що відбувається.

"Я дуже швидко написав перший куплет пісні "Українці борять" і виклав його в соцмережі. І цей шматочок дуже сильно розлетівся — всі стали писати: "Випускай!" Це якраз співпало з тими жахами, які доносилися до нас із Бучі. Коли всім стала відома ситуація, яка там скалася, я одразу написав другий куплет. А коли я випустив пісню, мені написало багато військових. Для мене це означає те, що я роблю все правильно", — говорить LESAN.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі "Дом".

Прямий ефір