Украина наш дом

"Маємо навчитися жити нормальне життя за ненормальних умов": Лілія Ребрик у програмі "Точка опори" розповість про перші дні війни

Лілія Ребрик. Фото: kanaldom.tv

У середу, 16 листопада, гостею програми “Точка опори” на телеканалі “Дом” буде актриса театру та кіно, популярна телеведуча Лілія Ребрик. В ексклюзивному інтерв’ю Світлані Леонтьєвій ведуча "Ранку Вдома" та "Дочекаюсь" розповість, де застала її війна, як адаптувалась до нових реалій, як переживає втрати та долає почуття провини та в чому знаходить сили для відновлення.

У розмові зі Світланою Леонтьєвою Лілія Ребрик зі сльозами на очах розповідає, як 24 лютого зустріла війну на роботі, але так і не вийшла в ефір, натомість через камери спостереження, встановлені у квартирі, спостерігала, як її чоловік Андрій Дикий будить та збирає доньок, щоб йти у сховище.

"Ми всі на роботі просто сиділи в гримерці. Я подзвонила чоловікові. Ми мешкаємо на Подолі, на 22 поверсі, у нас увесь Київ на долоні, і я через слухавку чую вибухи. Це найстрашніший, очевидно, в мене спогад про 24 лютого. Тому що я розуміла, що там мої діти зараз, а я не з ними. Я увімкнула камери і спостерігала за тим, як чоловік за 5 хвилин підняв цих сонних дітей, нагодував їх, який він був зібраний в цей момент. А я сиділа на каналі і не розуміла, що робити", — говорить Ліля Ребрик.

Глядачі каналу "Дом" дізнаються, якою була реакція Ліліної мами, коли вона не побачила доньку в ранковому ефірі. Про дорогу з Києва і рішення їхати до батьків на захід України, а не на дачу біля Макарова. Про колону танків по дорозі та повернення до столиці та до ранкових ефірів. Лілія Ребрик розповість про свою волонтерську діяльність, яка вже переросла в благодійний фонд. Також популярна телеведуча поділиться творчими планами, і розкаже, що мотивує її бути сильною.

"Мені досі складно, але я знаю, що слова "Доброго ранку!" треба говорити. Це як віра, це як візуалізація, це як наша мрія і як наша мета. Ми сильні, ми незламні й ми щодня це доводимо Ми маємо навчитися жити нормальне життя за ненормальних умов", — переконує Лілія Ребрик.

Дивіться програму “Точка опори” зі Світланою Леонтьєвою щосереди о 21:00 на сайті каналу “Дом”, а також на YouTube-майданчику каналу.

Прямий ефір