Украина наш дом

“Maskva згоріла і втонула”, щоб можна було радісно потанцювати”: учасники гурту SPIV BRATIV про мотивацію своєї творчості

SPIV BRATIV. Фото: kanaldom.tv

У неділю, 20 листопада, до студії програми #Муз_оборона на телеканалі “Дом” завітають учасники гурту SPIV BRATIV. Музиканти розкажуть, як віддали свою студію під бомбосховище, чому зараз потрібно писати енергійні пісні, та про те, що їх надихає.

Гурт SPIV BRATIV завжди був відомий своєю патріотичною позицією. Під час Революції гідності хлопці виступали на Майдані, з 2014 року їздили на фронт з підтримкою наших захисників. З початку повномасштабної війни хлопці відразу вирішили, що творитимуть у мажорному настрої.

“Пісні під час війни мають бути бойовими. Тому що в бій ідуть з маршем. Коли всередині вибухають емоції, ми оформлюємо їх у пісні. Перша пісня була про Херсон, адже саме там люди зупиняли техніку руками та підірвали перший БТР "коктейлем Молотова", — коментують учасники рок-гурту SPIV BRATIV.

У програмі  #Муз_оборона гурт SPIV BRATIV виконають дві своїх пісні “В городі Херсоні” та “Maskva”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі "Дом" щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі "Дом".

Прямий ефір