Украина наш дом

"Мамо, а росіяни напали на нас, тому що їм не подобалось, що ми класно живемо?": Олена Кравець розповіла про те, як її син сприйняв війну

Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

В ефірі каналу "Дом" Олена Кравець розповіла, як її молодший син визначив причини російської агресії. Зворушливими спогадами зірка поділилась у розмові з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, який став гостем прем’єрного випуску авторського проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець".

У бесіді з Дмитром Кулебою про його дітей, і те, як вони адаптувалися до війни, Олена Кравець пригадала власні розмови з дітьми на початку повномасштабного вторгнення.

"Я намагалась якось це їм повідомити. Я не знала, чи можна і як про це говорити, чи не травмує це їхню психіку. Тоді вирішила якось підбирати речення, слова. Діти знали, що йде війна. Так, вони, можливо, не встигли перелякатись, бо чоловік нас одразу вивіз. І потім вже, коли ми приїхали на захід України, син мій, Ваня, якому тоді ще 5 років було, каже: "Мамо, а росіяни напали на нас, тому що їм дуже не подобається, що ми класно живемо?" Я відповіла, напевно так теж можна сказати. "Ну, так могли б спитати, як ми це робимо. І все…" І така, знаєте, це істина. Я там розревілася, щоб він не бачив. А потім я і сльози перестала приховувати", — говорить Олена Кравець.

Дмитро Кулеба своєю чергою зауважив, що син ведучої цілком правий, і дуже точно визначив одну з причин, чому Росія розв’язала цю війну.

"Це тому, що вони зрозуміли, що жодним іншим шляхом вони не можуть зупинити відрив України в добробуті і в економічному розвитку від того, що є в Росії. І ваша дитина, ваш син, не знаючи цього контексту, абсолютно точно все відчув", — наголосив міністр закордонних справ України.

Нагадаємо, 3 грудня на телеканалі "Дом" відбулася прем'єра авторського проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець". У студію до Олени Кравець приходитимуть знакові гості, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

Гостями першого випуску стали: міністр закордонних справ Дмитро Кулеба; американський комік Девід Леттерман; волонтер, який в минулому був відомим ведучим, Денис Христов. У гості завітають і ліфтери, які щодня рятують тисячі людей. Також ви почуєте Сергія Бабкіна, який чуттєво виконає "Заповіт" Тараса Шевченка, покладений на музику Боба Марлі.

Дивіться "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" кожного суботнього вечора, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір