Украина наш дом

Лінію дотику на Донбасі перетинають менше — ситуація на КПВВ очима прикордонників (ВІДЕО)

КПВВ "Станиця Луганська". Фото: kanaldom.tv

Незаконні збройні формування (НЗФ) продовжують блокувати 5 із 7-ми КПВВ (контрольних пунктів в'їзду-виїзду) на лінії дотику на Донбасі. Про це сьогодні, 2 січня, повідомили у Держприкордонслужбі, інформує "Дом".

За словами пресофіцера Держприкордонслужби у складі Об'єднаних сил Ігоря Лізогуба, з боку підконтрольних Києву територій усі КПВВ відкриті та працюють щодня. Однак через дії НЗФ повноцінний пропуск здійснює лише "Станиця Луганська".

"Щодня перепустка здійснюється лише на КПВВ "Станиця Луганська", навпроти КПВВ "Новотроїцьке" окупанти розблокують рух у понеділок та в п'ятницю. Щодо пропускних показників, то за тиждень з минулої суботи (25 грудня) по "Станиці Луганській" пасажиропотік зменшився на 9%. На тимчасово окуповану територію України пройшли 6,5 тис. громадян, а на контрольовану — 5,5 тис. осіб. По КПВВ "Новотроїцьке" 424 особи та 84 автомобілі пройшли у бік тимчасово окупованої частини Донецької області. Водночас 292 громадянина та 72 транспортні засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію", — прокоментував ситуацію на КПВВ Лізогуб.

Читайте також: Підсумки 2 січня: катери США для українського флоту, нова хвиля COVID-19 і мільйон сосен на Донеччині (ВІДЕО)

Прямий ефір