Украина наш дом

Хто стане першим віцеспікером у разі відставки Разумкова — коментар Гетманцева

Даниил Гетманцев. Фото: thepage.ua

У разі відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова його крісло може зайняти нинішній віцеспікер Руслан Стефанчук. Зараз у фракції "Слуга народу" розглядаються кілька кандидатур тих, хто може стати новим віцеспікером Ради. Зокрема, розглядається кандидатура першого заступника керівника фракції "Слуга народу" Олександра Корнієнка. Про це сьогодні, 4 жовтня, розповів народний депутат, голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

"У фракції тривають консультації. Я не готовий говорити про кандидатуру. Корнієнко також можливий, але це питання ми обов'язково доведемо до вас, коли його вирішимо", — повідомив він.

Гетманцев також зазначив, що питання про відставку Разумкова було вирішено на засіданні фракції в Трускавці.

"Ми вирішили питання про відставку спікера на своєму засіданні в Трускавці. Нам було достатньо тих обставин, які у нас були", — пояснив він.

Коментуючи інформацію про те, що деякі депутати нібито можуть покинути фракцію "Слуга народу", якщо не проголосують за відставку Разумкова, нардеп відповів так:

"Йдеться про те, що, можливо, — і Разумков про це говорив — він планує відкривати свій політичний проєкт. Ми не маємо наміру виступати проти цього. Можливо, ці люди приєднаються до його проєкту".

Читайте також: "Хочеш — іди": ситуацію з Разумковим прокоментував Зеленський

Як повідомлялося раніше, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія ініціював збір підписів народних депутатів за відставку спікера ВРУ Дмитра Разумкова.

Президент України Володимир Зеленський на полях виїзної наради парламентської фракції "Слуга народу" в Трускавці заявив, що основне сперечання щодо спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова полягає в тому, що він не поділяє програмні моменти партії.

Для зняття Разумкова з посади необхідно 226 голосів народних депутатів. У фракції "Слуга народу" на посаду голови парламенту розглядають дві кандидатури — Руслана Стефанчука та Олени Шуляк.

Читайте також: Зеленський назвав головну помилку Разумкова (ВІДЕО)

Прямий ефір