Украина наш дом

Контрнаступ у районі Ізюму: Мусієнко провів аналіз ситуації в Харківській області (ВІДЕО)

Олександр Мусієнко. Фото: kanaldom.tv

Українська армія має певні можливості на Ізюмському напрямку. Таку думку висловив сьогодні, 4 серпня, в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

За його словами, на сьогодні російське угруповання військ у напрямку Ізюма виглядає слабшим, ніж це було місяць-два тому.

"Я хочу нагадати, що Ізюмський напрямок, південніше, у бік Слов'янська, сприймався російськими військами як один із найнадійніших, як таран у наступі на північну частину Донбасу та Донецької області. Там зосереджувалися елітні підрозділи, військові частини, десантники... І вони зазнали серйозних втрат", — сказав експерт.

https://www.youtube.com/watch?v=aOVZqpKGtdY&ab_channel=FREE%D0%94%D0%9E%D0%9C%3A%D0%9C%D0%9D%D0%95%D0%9D%D0%98%D0%AF

Мусієнко зазначив, що на Донеччині російські війська "захлинулися в наступі" на Слов'янськ і північ Донбасу. Зараз окупанти зазнають втрат, багато підрозділів необхідно доукомплектовувати.

"Це чути з тих аудіоперехоплень, які надає Служба безпеки, про те, що багато хто тільки й чекає, щоб вивели на територію Росії, в Білгородську область, зокрема, і там буде докомплектування. Але цього не відбувається, бо в РФ бояться, що вони можуть не повернутися до Харківської області", — пояснив він.

Експерт вважає, що це створює певні умови для поступового визволення територій українськими силами.

Мусієнко додав, що росіяни не можуть зараз поповнювати свої підрозділи новими військовими, тому перекидають підрозділи з Харківського напрямку на Херсонський, що дає певні можливості для Сил оборони на Ізюмському напрямку.

Читайте також: Контрнаступ ЗСУ, перегрупування військ окупантів — оцінки та прогнози (ВІДЕО)

Прямий ефір