Украина наш дом

Кінопрем'єри на каналі "Дом": огляд від Дмитра Слівного

Кадр із фільму "Монстр" (2003). Фото: imdb.com

На вихідних так часто хочеться залишитися вдома, загорнутися у теплу ковдру та переглянути цікаве кіно. Журналіст Дмитро Слівний розповість про новинки на каналі "Дом", серед яких ви точно знайдете щось собі до смаку. У суботу та неділю на вас чекають трисерійний фільм "Капітан Немо", романтична комедія "Даю рік" та кримінальний трилер "Монстр". Детально про кожну картину дізнавайтеся у матеріалі програми "Ранок Вдома". 

"Капітан Немо". Більшість з нас читали твори найвідомішого у світі фантаста француза Жюля Верна. "Капітан Немо" — це трисерійна історія, знята за мотивами двох книг Жуля Верна — "Двадцять тисяч льє під водою" та "Паровий будинок". Зняли його на Одеській кіностудії у 1975 році.

"Радянський період — не найкращий час для зйомок фантастичних фільмів, адже кінозасоби, які завжди використовують при зйомках фантастики, досить обмежені. Але тут є режисерські ходи, які роблять фільм надзвичайно цікавим. Усі сцени, які було важко виразити за допомогою графіки, були намальовані", — пояснює Дмитро Слівний.

Дивіться "Капітан Немо" на каналі "Дом" у суботу, 29 жовтня, о 14:00.

"Даю рік". Це британська комедійна мелодрама 2013 року. Працівниця рекламної агенції Нет і письменник Джош після півроку стосунків одружуються. Родичі новоспечених молодят не вірять, що вони зможуть прожити разом і рік. Через деякий час Нет довідується, що попередні стосунки Джоша формально не розірвані, а на її роботі з'являється американський бізнесмен, якому Нет розробляє рекламну кампанію.

"Якщо у вас є малі діти, не всі жарти їм варто чути. Такі фільми цікаві тим, що з гумором розповідають про складний подружній шлях", — каже Дмитро Слівний.

Дивіться "Даю рік" на каналі "Дом" у суботу, 29 жовтня, о 19:20.

"Монстр". Кримінальний трилер 2003 року з Шарліз Терон у головній ролі. За цю роботу вона отримала довгоочікуваний "Оскар". Для ролі Шарліз набрала 13 кілограмів зайвої ваги. Фільм знятий за реальними подіями. Це історія життя однієї з перших у Сполучених Штатах жінки серійної вбивці. Звали її Ейлін Ворнос. Її дитинство було важким, у 13 років вона стала повією, пройшла через наркотики і насильство. У дорослому віці закохалася в іншу жінку, а потім почала вбивати далекобійників, які зазіхали на її честь та гідність.

"У фільмі досить багато сцен жорстокості і насильства. Мені здається, що режисерка Петті Дженкінс у такий спосіб хотіла продемонструвати сувору реальність і байдужість оточуючих. Важливим лейтмотивом цього фільму є нещасне дитинство, як травми дитинства впливають на наше подальше життя, як народжується монстр", — вважає Дмитро Слівний.

Дивіться "Монстр" на каналі "Дом" у неділю, 30 жовтня, о 22:50.

Читайте також: "Ефект Люцифера" та "Чоловік на ім'я Уве": книжковий огляд від Дмитра Слівного

Прямий ефір